Reklam
STURRİDGE TRANSFERİ BAŞTAN YANLIŞTI!..
Trabzon'un duayen spor yazarlarından Haluk Ayyıldız 61saat.com da yazdığı köşe yazısında Sturridge transferinin baştan hatalı olduğunu söyledi.
Anasayfa  >   SPOR

05 Kasim 2019 - 08:48:42

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

"Sturridge’nin transferinin taa baştan yanlış olduğunu defalarca yazmıştım ama kimselere derdimi anlatamamıştım." diye Ayyıldız "Bu adam sakat geldi demiştim, bu adamın ismi İngiltere’de bahis olayına karışmış demiştim ama yine kimseye derdimi anlatamamıştım. Hatta bunları yazdığımda linç edilmiştim.  Şimdi gelinen noktaya bakıyorum da, insanların bana haklıymışsın dediğine şahit oluyorum. Şunu iyi ayırt edelim. Evet, Sturridge gerçekten çok iyi bir oyuncu ama oynadığında iyi. Oynamadığında Trabzonspor’un işine yaramıyor değil mi? Hatta düzeni bozuyor da diyebiliriz. Nasıl mı? Ünal Karaman Sturridge’den tabi ki yararlanmak ister ama /sakatım ya da ruh yapım bozuk, ben bu hafta oynamayım’ dediği zaman işte takımın dengesi tam da bu noktada bozuluyor. Eğer, bu durum böyle devam edecekse, derim ki ben Sturridge devre arasında gönderilsin. Yok eğer Sturridge de Trabzon’da kalmak istiyorsa önce mutlu olmasını öğrenecek, aldığı paranın hakkını vermek gerekir diyerek işine dört elle sarılacak. Bunları yaparsa Trabzonspor ona kucak açar, yapmazsa biletinin eline verilmesi şarttır. Aynı şeyleri Mikel içinde söyleyebiliriz." ifadelerini kullandı. 

 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Bütçesini Bilen Çiftçi
Tarım Kredi Kooperatiflerinin, 1 milyon çiftçiye finansal okuryazarlık eğitimi verilmesini hedefleyen "Bütçesini Bilen Çiftçi Projesi" için Borsa İstanbul’da Gong Töreni düzenlendi.
20.12.2018
Trafik Kazası- Rize, Trabzon Yolu Kapandı
Bugün akşam saatlerinde Çamburnu mevkisinde tır yan yattı.
19.12.2018
Birlikte Büyüyecekler!
Ortahisar Belediyesi, 'Fidanınla Büyü Bebek' kampanyasıyla yeni doğum yapan annelere fidan hediye etmeye devam ediyor.
21.12.2018
Ustaoğlu OSB'yi Ziyaret Etti
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgesi (OSB) arazisinde incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından Vali Ustaoğlu, yetkililerden yapılması planlanan projeler hakkında bilgi aldı.
19.12.2018
Kolide Ne Var?
Türk Kızılay’ı Köy okullarında okuyan öğrencileri sevindirecek olan güzel bir sosyal sosyal sorumluluk projesine imza attı. Köy okullarında okuyan öğrencilere destek olmak için Türk Kızılayı’nın ünlü sunucu Esra Erol ile birlikte yürüttüğü ‘Kolide Ne Var?’ kampanyası başladı!
19.12.2018
Komutanlara Üstün Hizmet Madalyası
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) 2017-2018 faaliyet yılı değerlendirme toplantısı ve madalya ve başarılı birlik ödül töreni gerçekleştirildi.
19.12.2018
ALTERNATİF İLAÇLA KÖR OLDUĞU İDDİA EDİLEN 36 HASTANIN TEDAVİSİ ANKARA’DA SÜRÜYOR
ALERJİYE EN ÇOK NEDEN OLAN BESİNLER
"GÜN İZİ" FOTOĞRAF SERGİSİ ZİYARETÇİYLE BULUŞUYOR
BÜYÜKÖZER: "DOMUZLA BULAŞTIRILMIŞ BİR HAYAT SİSTEMİ İÇİNDEYİZ"
TÜRKİYE’DEKİ YETİŞKİNLERİN YÜZDE 11’İ DİYABETLİ
"SOĞUK HAVADA EGZERSİZLE BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRİN"
İNFLUENZA HER SENE FARKLI ŞEKİLLERDE ORTAYA ÇIKIYOR
DENİZ TUTKUNLARINA MARİNE KIŞ KOLEKSİYONU
RESSAM PERVİN ÖZEN’İN SERGİSİNİN GELİRİ ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLANACAK
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, SOMALİ’DEN GETİRİLEN YARALILARI ETİMESGUT ASKERİ HAVAALANINDA KARŞILADI.
BAKAN KOCA, SOMALİ’DEN GETİRİLEN YARALI SAYISINI 10 OLARAK KAYDETTİ.
(ÖZEL) ŞEKER HASTALARINA AKUPUNKTUR DESTEĞİ

EN ÇOK OKUNANLAR