Reklam
Hacıosmanoğlu'dan Ahmet Nur Çebi'ye veryansın!
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ahmet Nur Çebi'nin sözlerine Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında cevap verdi. İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Söyleyip de söylemedim diyen şerefsizin dik alasıdır" ifadelerini kullandı.

21 Ekim 2019 - 14:22:25

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

Hacıosmanoğlu'nun tüm sözleri şöyle; "Hepsi geldi geçti de yöneticilerin sözleri kaldı. O yöneticinin babası, bilmiyorum ne kadar para gönderdi benim dönemimde, ben onu havaleyle geri göndereceğim. Ayıptır bunların konuşulması. Bana Ahmet Nur Çebi demiş olsaydı ki, "Başkanım anlıyorum, biz çok istiyoruz" deseydi bırakırdım."


"SÖYLEYİP DE SÖYLEMEDİM DİYEN NAMUSSUZDUR"

"Ahmet Nur Çebi'nin "Aramızda kalsın" sözünü söyledim, bana yakışmaz ama bana verdiği sözü tutmadığı için söyledim. Bana söylediği aynen şudur; "Başkanım ben bu transferin olmaması için elimden geleni yapacağım" Bunun aksine hareket etti. Bana bunları söyledi, benim bunları söylememem lazımdı. Ama transferle böyle yaparsan, olmaz. Söylenmeyenleri, söyledi diyen namussuzdur. Söyleyip de söylemedim diyen namussuzun dik alasıdır. Benim ne amacım olabilir ki. Trabzonspor ile Beşiktaş'ın arasına bir futbolcu giremez, müsaade etmem. Ben Beşiktaş'la niye görüştün diye kalkıp giden benim. Ben agresif bir adamım, yanlış bir şey de yapabilirim. Senin gibi bir adamın futbolcusu beni şampiyon da yapsa senden almam dedim menajere. Anında bu haberi siteden girdim. Ben Beşiktaş'a belki de iyilik yaptım o açıklamayla. Beşiktaş belki de daha yüksek fiyat verecekti ama imkan bırakmadım."

"BEŞİKTAŞ BAŞKANININ HADDİNE Mİ!"

"Biz Trabzonspor'u ezmek istemedik" diye bir cümle kullanıyor, Beşiktaş başkanı. Beşiktaş'ın başkanı böyle söz kullanıyor. Haddine mi böyle bir cümle kullandı. Aradım onu, Avustralya'daydı, uykuluydu, "6 saat sonra ararım" dedi, aramadı. Bir daha da dönmedi, artık dönmesine de gerek yok. Bir oyuncudur bu ya, bana desen ben geri çekilirim.

"AHMET NUR ÇEBİ, BABASINA, SOYADINA YAKIŞMIYOR"

"Ahmet Nur Çebi'nin sözleri komedi gibi geliyor bana. Ahmet Nur Çebi'yi Almanya'dan 2 sefer, babasını 6 sefer aradım, niye açmadılar. Bir transferde Beşiktaş aldı da biz mağlup olduk diye bir durum yok, ben vazgeçtim. Konuşmaları kendi kişiliğini ortaya koyuyor. Ben aradığım zaman sözlerini söyledim. Şimdi ben bunu niye uydurayım. Ben de teşekkür ettim. "Ben istemeseydim bu transfer olmazdı" diyor. Bu lafları söylenmediği halde uydurup da söyleyen namussuzdur. Ama söyleyip de inkar eden namussuzun dik alasıdır. Bu konu da benim açımdan kapanmıştır. Yaşar Kaptan Çebi, bizim sevdiğimiz biridir. Ahmet Nur Çebi, babasına da, soyadına da, Trabzonlu oluşuna da yakışmıyor. Bundan sonra, kişi olarak bizim gözümüzde zerre değeri yoktur."

Kaynak: 61saat 
 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
İndirim festivaline yoğun ilgi
İndirimli alışveriş fırsatlarının yanı sıra birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleyen Venezia Mega Outlet, “İndirim Festivali” ile ziyaretçilerinin yüzünü bir kez daha güldürdü. Banu Alkan, Pınar Dilşeker ve Gizem Hatipoğlu gibi ünlü isimlerin katılımıyla 29 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde düzenlenen indirim festivali yoğun ilgi gördü.
02.09.2019
Casper VIA S yenilikleriyle ezber bozuyor
Casper, yeni akıllı telefonu VIA S’i tüketicilerle buluşturdu. VIA S’in sahip olduğu yüksek depolama alanı ve doğadan ilham alan üç farklı rengi akıllı telefon meraklılarının dikkatini çekecek nitelikte. Bu yeni modeliyle 13 MP ön kamera, geniş ekran, uzun süre kullanım imkanı sunan yüksek batarya kapasitesi ve güçlü performans özelliklerinin yanı sıra etkileyici tasarımıyla da kullanıcıların karşısına çıkıyor.
02.09.2019
Parklarda güven ve huzur timi
Mamak Belediyesi, ilçede huzur ve güvenliğin sağlanmasına yardımcı olmak amacıyla zabıta ve güvenlik personelinden oluşan Güven ve Huzur Timi kurdu. Toplam 6 ekipten oluşan tim, akşam saat 20.00’den sabah 08.00’e kadar Mamak’taki parklarda görev yaparak, parklarda toplumun huzurunu bozacak davranışlarda bulunanları ve parklara zarar verenleri uyaracak.
02.09.2019
İlaçlama ekipleri iş başında
Çankaya Belediyesi ilaçlama ekipleri değişen hava sıcaklıkları nedeniyle popülasyon dengesi farklılık gösteren kent haşerelerine karşı mücadelesini aralıksız sürdürüyor.
02.09.2019
Madencilerden ortak açıklama:
Türkiye’de madencilik sektörüne faaliyet gösteren dernekler tarafından yapılan ortak açıklamada bir projeden yola çıkarak ülkede yapılan bütün maden arama projelerine karşı çıkılmanın doğru olmadığı belirtilerek, "Madencilik faaliyetlerinin durdurulmasını değil, bu işletmelerin insana ve çevreye duyarlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesini toplum olarak istemeliyiz" denildi.
02.09.2019
Turkcell, TFF ile olan sponsorluğunu uzattı
A Milli Futbol Takımı’nın ana sponsoru olan Turkcell, 17 yıldır sürdürdüğü sponsorluğunu 31 Aralık 2020’ye kadar uzattı. Bu anlaşmayla ilk kez bir sponsorluk sözleşmesi dijital olarak imzalandı.
02.09.2019
RESSAM PERVİN ÖZEN’İN SERGİSİNİN GELİRİ ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLANACAK
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, SOMALİ’DEN GETİRİLEN YARALILARI ETİMESGUT ASKERİ HAVAALANINDA KARŞILADI.
BAKAN KOCA, SOMALİ’DEN GETİRİLEN YARALI SAYISINI 10 OLARAK KAYDETTİ.
(ÖZEL) ŞEKER HASTALARINA AKUPUNKTUR DESTEĞİ
ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ BAŞKANLIĞINDAN TÜRK KÜLTÜR VE SANAT DÜNYASINA ARMAĞAN: “CİNUÇEN TANRIKORUR BESTE KÜLLİYATI’’
PROF.DR. ORAL: "PROPOLİS DOĞURGANLIĞI ARTTIRIYOR"
OP. DR. ZAHİDE KÜÇÜK: “HAMİLELİK DÖNEMİNDE KANAMALAR ÖNEMLİ”
BUNLARA DİKKAT EDİN FITIĞI PATLATMAYIN
"WUHAN VİRÜSÜ’NDEN NASIL KORUNULMALI"
İKLİM DEĞİŞİKLİKLERİ KAYGI BOZUKLUKLARININ SEBEBİ
SAFRA KESESİ PROBLEMLERİ ÖNEMLİ SORUNLARA YOL AÇABİLİR
ÜNLÜ İSPANYOL ŞEF JOSEP VİLA İLK KEZ TÜRKİYE’DE

EN ÇOK OKUNANLAR