Reklam
Hacıosmanoğlu'dan Ahmet Nur Çebi'ye veryansın!
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ahmet Nur Çebi'nin sözlerine Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında cevap verdi. İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Söyleyip de söylemedim diyen şerefsizin dik alasıdır" ifadelerini kullandı.

21 Ekim 2019 - 14:22:25

Çıktı Al

Yorum (0)

Hacıosmanoğlu'nun tüm sözleri şöyle; "Hepsi geldi geçti de yöneticilerin sözleri kaldı. O yöneticinin babası, bilmiyorum ne kadar para gönderdi benim dönemimde, ben onu havaleyle geri göndereceğim. Ayıptır bunların konuşulması. Bana Ahmet Nur Çebi demiş olsaydı ki, "Başkanım anlıyorum, biz çok istiyoruz" deseydi bırakırdım."


"SÖYLEYİP DE SÖYLEMEDİM DİYEN NAMUSSUZDUR"

"Ahmet Nur Çebi'nin "Aramızda kalsın" sözünü söyledim, bana yakışmaz ama bana verdiği sözü tutmadığı için söyledim. Bana söylediği aynen şudur; "Başkanım ben bu transferin olmaması için elimden geleni yapacağım" Bunun aksine hareket etti. Bana bunları söyledi, benim bunları söylememem lazımdı. Ama transferle böyle yaparsan, olmaz. Söylenmeyenleri, söyledi diyen namussuzdur. Söyleyip de söylemedim diyen namussuzun dik alasıdır. Benim ne amacım olabilir ki. Trabzonspor ile Beşiktaş'ın arasına bir futbolcu giremez, müsaade etmem. Ben Beşiktaş'la niye görüştün diye kalkıp giden benim. Ben agresif bir adamım, yanlış bir şey de yapabilirim. Senin gibi bir adamın futbolcusu beni şampiyon da yapsa senden almam dedim menajere. Anında bu haberi siteden girdim. Ben Beşiktaş'a belki de iyilik yaptım o açıklamayla. Beşiktaş belki de daha yüksek fiyat verecekti ama imkan bırakmadım."

"BEŞİKTAŞ BAŞKANININ HADDİNE Mİ!"

"Biz Trabzonspor'u ezmek istemedik" diye bir cümle kullanıyor, Beşiktaş başkanı. Beşiktaş'ın başkanı böyle söz kullanıyor. Haddine mi böyle bir cümle kullandı. Aradım onu, Avustralya'daydı, uykuluydu, "6 saat sonra ararım" dedi, aramadı. Bir daha da dönmedi, artık dönmesine de gerek yok. Bir oyuncudur bu ya, bana desen ben geri çekilirim.

"AHMET NUR ÇEBİ, BABASINA, SOYADINA YAKIŞMIYOR"

"Ahmet Nur Çebi'nin sözleri komedi gibi geliyor bana. Ahmet Nur Çebi'yi Almanya'dan 2 sefer, babasını 6 sefer aradım, niye açmadılar. Bir transferde Beşiktaş aldı da biz mağlup olduk diye bir durum yok, ben vazgeçtim. Konuşmaları kendi kişiliğini ortaya koyuyor. Ben aradığım zaman sözlerini söyledim. Şimdi ben bunu niye uydurayım. Ben de teşekkür ettim. "Ben istemeseydim bu transfer olmazdı" diyor. Bu lafları söylenmediği halde uydurup da söyleyen namussuzdur. Ama söyleyip de inkar eden namussuzun dik alasıdır. Bu konu da benim açımdan kapanmıştır. Yaşar Kaptan Çebi, bizim sevdiğimiz biridir. Ahmet Nur Çebi, babasına da, soyadına da, Trabzonlu oluşuna da yakışmıyor. Bundan sonra, kişi olarak bizim gözümüzde zerre değeri yoktur."

Kaynak: 61saat 
 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Van’da 4 terörist etkisiz hale getirildi
İçişleri Bakanlığı iç güvenlik operasyonları kapsamında Van’ın Gürpınar kırsalında 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
09.10.2019
Hayta İsmail’e hakaret davası
Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i Ahmet Arıman’ın kendisine hakaret ettiğini iddia eden bir gazeteci savcılığa suç duyurusunda bulundu. ‘Hakaret’ suçundan hakkında 2 yıla kadar hapis istenen Arıman duruşmada, “Sinirle o mesajları yazdım’ dedi.
11.09.2019
MSB:
MSB: "Irak kuzeyi Hakurk’ta başarıyla devam eden Pençe Harekatı’ndan elde edilen gelişmeler sonucunda; 12 Temmuz akşamı Komando Tugaylarımızla ’Pençe-2 Operasyon Planıi’ çerçevesinde, tespit edilen farklı bir bölgede yeni bir harekat başlatıldı."
13.07.2019
Başkent’te çevreci tasarruf
Başkent’e yakışır bir hizmet vererek vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmek için imkanlarını seferber eden Ankara Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da çevre kirliliği ile mücadelesini sürdürüyor.
14.08.2019
Askeralma Kanunu Teklifi TBMM’de kabul edildi
Askerlik süresini altı aya indiren ve bedelli askerlik uygulamasını kalıcı hale getirerek askerlik sistemini yeniden düzenleyen Askeralma Kanunu Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
25.06.2019
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Rusya Federasyonu Genelkurmay Başkanı Orgeneral Valery Gerasımov ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Suriye’deki günlük gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Rusya Federasyonu Genelkurmay Başkanı Orgeneral Valery Gerasımov ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede Suriye’deki günlük gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
01.11.2019
YASTIĞINIZ SAÇ BAKIMINIZI ETKİLİYOR
ULUSLARARASI FLAMENKO ANKARA FESTİVALİ 13’ÜNCÜ KEZ SANATSEVERLER İLE BULUŞUYOR
FİZY İSTANBUL MÜZİK HAFTASI BİNLERCE SEYİRCİNİN KATILIMIYLA SONA ERDİ
NECİP FAZIL VE NAZIM HİKMET’E AİT EŞYALAR ULUCANLAR’DA SERGİLENİYOR
ŞEKER HASTALIĞI KÖRLÜĞE VE BACAK KESİLMESİNE NEDEN OLABİLİYOR
9’UNCU ULUSLARARASI ATATÜRK KONGRESİ BAŞLADI
RESSAM AKIN EKİCİ’NİN ‘YOLCUDAN YOLCUYA HİKAYELER’ SERGİSİ TİFLİS’TE AÇILDI
METABOLİZMAYI HIZLANDIRMAK YAŞLANDIRIYOR
KLİNİK PSİKOLOG BÜŞRA BETÜL BAŞAR: “BİREYİN KENDİSİNİ KEŞFETMESİNİ SAĞLIYORUZ”
KUAFÖRÜNE BAĞIŞLANAN SAÇLARLA KANSER HASTALARINA PERUK YAPIYOR
KÜLTÜREL VE İNANÇ TURİZMİN YENİ ROTASI; ÖZBEKİSTAN
EREZ EĞİLMEZ’İN İLK KİTABI ÇIKTI

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR