Reklam
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: "Mehmetçiğimiz piyonlar ile mücadele ediyor"
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Kahraman Mehmetçiğimiz, dedelerimizin Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da üzerine gelenlerin torunlarının piyonları ile mücadele ediyor” dedi.

17 Ekim 2019 - 22:45:07

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Kahraman Mehmetçiğimiz, dedelerimizin Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da üzerine gelenlerin torunlarının piyonları ile mücadele ediyor” dedi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, AK Parti 26. Dönem Adana Milletvekili Tamer Dağlı ve AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya’nın katıldığı bir heyet, Ankara ASO 2. Organize Sanayi Bölgesine ziyarette bulundu.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu organize sanayi ziyareti sırasında gazetecilere yaptığı değerlendirmede; “Kahraman Mehmetçiğimiz dedelerimizin Çanakkale’de, Sakarya’da, Dumlupınar’da üzerine gelenlerin torunlarının piyonları ile silahlı mücadele ediyorken, sanayicimiz de onların dolarlarına ve ekonomik yaptırımlarına karşı dimdik mücadele ediyor” dedi.
Topçu, “Devlet-millet ele ele, birlik içinde dirliğe” diyerek, herkesi çalışmaya, üretmeye, alın teri dökmeye davet etti. Bunu yapıldığı zaman her türlü sorunun üstesinden gelinebileceğini belirten Topçu, “İstihdamı ve üretimi artırmak gayreti içinde olan esnafımıza, sanayici ve tüccarımıza destek olmaya, onların sayılarını artırmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.
İçişleri Eski Bakanı Abdülkadir Aksu ise, "Devletimiz bütün kurumları ile esnaf, sanayici ve tüccarımızın üretime ve istihdama katkısı olan insanımızın yanında olduğunu belirtti. Aksu, Türk Silahlı Kuvvetleri’mizin Suriye sınırında sürdürdüğü Barış Pınarı Harekatı’na dikkati çekerek, “Ordumuz, ülkemizin ve bölgenin güvenliği ve istikrarı için mücadele ediyor. Allah yardımcımız olsun. Ordumuza güç kuvvet versin. İnşallah ekonomik istikrarımız daha da büyüyerek devam edecektir” dedi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Emniyet Genel Müdürlüğünde koordinasyon toplantısı
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığında koordinasyon toplantısı yapıldı.
17.10.2019
Fethi Yaşar’dan Akşener’e teşekkür ziyareti
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i makamında ziyaret etti.
07.05.2019
Başkan Gökhan Yüksel, Ankara Caddesi’nde yağış sırasında alınan tedbirleri denetledi
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, İstanbul’da dün etkisini gösteren sağanak yağış sırasında Kartal’ın işlek caddelerinden Ankara Caddesi’nde denetlemelerde bulundu.
22.08.2019
Sancaktepe’de bir dairede iddiaya göre doğal gaz patladı. Patlama sonrası bir kişi yaralanırken dairenin duvarları yıkıldı.
Sancaktepe’de bir dairede iddiaya göre doğal gaz patladı. Patlama sonrası bir kişi yaralanırken dairenin duvarları yıkıldı.
17.08.2019
Çocuklar şenlikte buluştu
Dünyanın dört bir yanına iyilik kervanını götüren İHH, çocuk şenliğinin 4.’sünü Sultanbeyli’de düzenledi.
29.04.2019
Tarihi Küçüksu Çayırı’nda eğlence dolu ’Çevre Festivali’
Beykoz Belediyesinin “Sıfır Atık” hedefi doğrultusunda çevreci nesiller yetiştirmek amacıyla 10 yıldan bu yana yürüttüğü Yeşil Okul Projesi’yle bu yıl 69 ilk ve ortaokulda 17 bin 900 öğrenciye uygulamalı atık yönetimi eğitimi verildi. Proje kapsamında Tarihi Küçüksu Çayırı’nda düzenlenen ’Çevre Festivali’nde ise eğlenceli saatler yaşandı.
13.06.2019
(DÜZELTME) SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
2. ULUSLARARASI DOSTLUK FİLM FESTİVALİ’NİN İLHAM KAYNAĞI AŞIK VEYSEL OLDU
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
BURUN ESTETİĞİNİN BİLİNMEYEN 7 FAYDASI
‘OYUNCAKLAR’ KASIM’DA MİNİK İZLEYİCİLERİ BEKLİYOR
DR. NÜKET EROĞLU, GENÇ KALMANIN PÜF NOKTALARINI ANLATTI
“BALIK HER YAŞTA TÜKETİLMELİ”
ŞEHİR HAYATININ VE DOĞANIN DİNAMİKLERİNİ BULUŞTURAN TASARIMLAR
PROF.DR. ERSOY: "OBEZİTEYLE MÜCADELEDE PROFESYONEL DESTEK ŞART"
DEV PROJEYE ÖVGÜ
’SPERM KALİTESİNİ ARTTIRAN BESİNLER’
DİŞSİAD’IN YENİ BAŞKANI ERKAN UÇAR OLDU

EN ÇOK OKUNANLAR