Reklam
Boydak Holding’ten TMSF heyetine destek, paylaşımlara tepki
Boydak Holding’ten yapılan açıklamada Uluslararası Mevduat Sigortacıları Birliği (IADI) tarafından düzenlenen gecede TMSF üyelerinin tepki göstermesi sonucu yarıda kesilen dans gösterilerinin “Barış Pınarı Harekatı için düzenlendiği söylenen gecede dansöz oynattılar” şeklinde çarptırıldığı belirtildi.

17 Ekim 2019 - 19:30:07

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Boydak Holding’ten yapılan açıklamada Uluslararası Mevduat Sigortacıları Birliği (IADI) tarafından düzenlenen gecede TMSF üyelerinin tepki göstermesi sonucu yarıda kesilen dans gösterilerinin “Barış Pınarı Harekatı için düzenlendiği söylenen gecede dansöz oynattılar” şeklinde çarptırıldığı belirtildi.

TMSF’yi yıpratmak amacıyla sahte hesaplarla sosyal medyada gündem oluşturmaya çalışıldığı belirtilen açıklamada, söz konusu etkinliğin TMSF tarafından değil Uluslararası Mevduat Sigortacıları Birliği (IADI) tarafından Barış Pınarı Harekatı’ndan önce yapıldığı vurgulandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Her yıl farklı bir ülkede yapılan Uluslararası Mevduat Sigortacıları Birliği’nin (IADI) Yıllık Genel Kurul toplantısı, Barış Pınarı Harekatı’ndan önce 7-11 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Toplantıyı Barış Pınarı Harekatı için yapıldı diye çarpıttılar. 84 ülkeden, 102 farklı kurumdan 220’nin üzerinde yabancı katılımcının iştirak ettiği toplantıdaki programın içeriği de tamamen IADI yönetiminin talep ve istekleri doğrultusunda belirlenmiş olmasına rağmen TMSF’nin IADI’nın davetlisi olarak iştirak ettiği bir organizasyonda söz konusu organizasyon öncesinde ülkemizin farklı yörelerine ait folklor gösterisinin yer alacağı söylenmişken sosyal medyada ve basında yayınlanan TMSF yetkililerince de tasvip edilmeyen dans gösterisine TMSF heyeti tepki göstererek davetin yapıldığı mekanı tamamen terk etmiş olmasına ve bu nedenle o dans gösterisi tamamlanamamış olmasına rağmen konu tamamen çarpıtılmış ve saldırıya dönüştürülmüştür. Bu saldırıların sebebi açıktır. Mal bulmuş mağribi gibi bu çarpıtılmış paylaşımlara sarılanların kimler olduğu da aşikardır. FETÖ başta olmak üzere birçok sebeple TMSF tarafından yönetilen şirketlerde iğne ucu kadar açık bulamayanlar TMSF’yi hedef alıp, ‘Barış Pınarı Harekatı için düzenlendiği söylenen gecede dansöz oynattılar’ şeklinde çarpıtılmış, iftiraya dönük paylaşımlar yapmaktadır. Bu düpedüz ahlaksızlıktır. TMSF milletimizin menfaati doğrultusunda üzerine düşen görev ve sorumluluklarını azim ve kararlılıkla yerine getirmeye devam edecektir.”

Açıklamada, Barış Pınarı Harekatı’nı da işin içine katmaya çalışanların Türk ordusunu ve Türk milletini demoralize etmeyi amaçladığı belirtilerek, “Bu tür saldırılara milletimizin itibar etmediğini görmek de ayrıca sevindiricidir.” ifadelerine yer verildi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Tıbbi Cihaz Sektörü’ne Bayram öncesi müjde
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, tıbbi cihaz sektörünün hastanelerde tahakkuk eden alacaklarının ödenmemesi nedeniyle yaşanan sorunların aşıldığını belirterek, sağlık hizmetlerinde sorunlara yol açabilecek böylesine önemli bir konunun çözüme kavuşmuş olmasını memnuniyetle karşıladıklarını belirtti.
09.08.2019
ATO Başkanı Baran, Sigorta Haftasını kutladı
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, sigorta bilincinin artması amacıyla çeşitli etkinlikler yapılan Sigorta Haftası’nı kutladı. Baran, “Özel sektörün risk yönetimi yapabilmesi için büyük önem taşıyan Sigorta Sektörü ekonomik büyümesinde de rol oynuyor” dedi.
28.05.2019
Akaryakıtta bütçe tasarrufu
Akaryakıt şirketi Aytemiz, sürücüler için bütçe tasarrufu sağlamak amacıyla yeni bir uygulamayı devreye aldı.
02.09.2019
DeFacto, geleceğin mağazacılık konseptini Türkiye’ye getirdi
DeFacto, mağazacılık alanında yeni bir dönem başlattı. Şirket, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğini belirterek moda alanında akıllı mağaza konseptini Akasya’da hayata geçirdi. Kullanıcılar, akıllı ekranlar ve sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde bir dakika içinde tüm ürünlerin dijital kopyalarını inceleyebilecek, diledikleri kıyafeti anında satın alabilecek.
01.10.2019
Polislikten emekli olununca organik tavuk çiftliği kurdu
Artvin’in Borçka ilçesinde devlet destekli tavuk çiftliği kuran emekli polis memuru Ramazan Tabil kendi işinin patronu oldu.
16.08.2019
Özgür Gök:
Kurban Bayramı tatiliyle birlikte milyonlarca tatilci, boş kalan evlerinde yaşanabilecek hırsızlık, doğalgaz, elektrik kaçağı, yangın ve su basması gibi risklere karşı da endişe taşıyor. Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, tasasız bir tatil için yaşanabilecek risklere karşı önlem almanın önemine dikkat çekerek, “Fişte unutulan ütü, açık bırakılan ocak veya açık kalan su musluğu gibi riskleri asgariye indirmek elbette mümkün. Ancak alınabilecek her türlü güvenlik önlemine ek olarak alarm sistemi taktırmanız oldukça önemli" dedi.
08.08.2019
(DÜZELTME) SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
2. ULUSLARARASI DOSTLUK FİLM FESTİVALİ’NİN İLHAM KAYNAĞI AŞIK VEYSEL OLDU
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
BURUN ESTETİĞİNİN BİLİNMEYEN 7 FAYDASI
‘OYUNCAKLAR’ KASIM’DA MİNİK İZLEYİCİLERİ BEKLİYOR
DR. NÜKET EROĞLU, GENÇ KALMANIN PÜF NOKTALARINI ANLATTI
“BALIK HER YAŞTA TÜKETİLMELİ”
ŞEHİR HAYATININ VE DOĞANIN DİNAMİKLERİNİ BULUŞTURAN TASARIMLAR
PROF.DR. ERSOY: "OBEZİTEYLE MÜCADELEDE PROFESYONEL DESTEK ŞART"
DEV PROJEYE ÖVGÜ
’SPERM KALİTESİNİ ARTTIRAN BESİNLER’
DİŞSİAD’IN YENİ BAŞKANI ERKAN UÇAR OLDU

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR