Reklam
Trabzon'da esnaf Askere Selam durdu!
Barış Pınarı Harekatı kapsamında sınır ötesinden operasyon düzenleyen Türk Silahlı Kuvvetleri'ne destek veren Trabzon’lu esnaf Nurdoğan Yılmaz ve çalışma arkadaşları iş yerini asker selamı ile açtı.

17 Ekim 2019 - 13:20:20

Çıktı Al

Yorum (0)

 

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin haklı gerekçelerle sınır ötesi barış harekatı yaptığını söyleyen Yılmaz "Bugün ülkemizin birlik ve beraberliğe ordumuzun ise morale ihtiyacı var."dedi. 

Türk Milleti olarak yediden yetmişe Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ve Türk güvenlik güçlerinin arkasında olduklarını dile getiren Yılmaz Biz her zaman devletimizin ve ordumuzun yanındayız iyi günde kötü günde savaşta barışta hep onların destekçisiyiz. Bize yakışan ordumuz savaştayken siyaset üstü bir yaklaşım ile ordumuza, devletimize sahip çıkmak siyaseti bir kenar koymaktır. Bizde bu niyetle tüm siyasi düşüncelerimizi bir kenara bırakarak her zaman askerlerimizin yanında oluğunu göstermek için onlara selam gönderdik. Allah onlardan razı olsun. Ayakları taşa değmesin."şeklinde konuştu.


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
İstanbul’da üç gün üst üste ‘değnekçi’ operasyonu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İSPARK’a ait otoparklarda mesai saatleri dışında park eden sürücülerden haksız yere para talep eden değnekçi ve valelere yönelik operasyonlarına üçüncü günde de devam etti.
07.09.2019
Ortahisar belediyesi yeni hizmet binasına taşındı
Ortahisar Belediyesi Pazarkapı Yaşam Alanı’nda inşa edilen yeni hizmet binasına taşındı. Belediyenin bütün birim müdürlükleri hazırlanan plan çerçevesinde yeni binaya taşınma işlemini tamamladı.
15.09.2019
58’incisi düzenlenen Silivri Yoğurt Festivali başladı
Bu yıl 58’incisi düzenlenen Silivri Yoğurt Festivali kortej yürüyüşü ile başladı. Üniversite öğrencileri, gösteri grupları ve vatandaşların katıldığı kortej renkli görüntülere sahne oldu. Açılışında şarkıcı Edis’in konser verdiği festival 4 gün boyunca çeşitli etkinliklerle sürecek.
26.07.2019
Milli Eğitim Bakanlığından, Müzede Eğitim Etkinlikleri Kursu
Milli Eğitim Bakanlığının, müzelerin, öğretmen ve öğrenciler için eğitim alanı olmasını amaçlayarak “Müzede Eğitim Etkinlikleri Kursu” uygulamasını hayata geçireceği açıklandı.
02.05.2019
Yayladan dönüşler sürüyor
Doğu Karadeniz’de koyun sürülerinin yayladan köye zorlu dönüş yolculuğu başladı. Sonbaharın son günlerine doğru aileler yaylaları terk etmeye başladı.
16.10.2019
Kurban satış ve kesim alanında hazırlıklar tamamlandı
Çankaya Belediyesi’nin Mühye’de bulunan ‘Kurban Satış ve Kesim Alanı’ nda yapılan hazırlıklar tamamlandı. Kurulan çadırlarda satışlar başladı.
27.07.2019
(DÜZELTME) SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
2. ULUSLARARASI DOSTLUK FİLM FESTİVALİ’NİN İLHAM KAYNAĞI AŞIK VEYSEL OLDU
SAĞLIK BAKANLIĞINDAN “GELECEĞE NEFES” KAMPANYASINA DESTEK
BURUN ESTETİĞİNİN BİLİNMEYEN 7 FAYDASI
‘OYUNCAKLAR’ KASIM’DA MİNİK İZLEYİCİLERİ BEKLİYOR
DR. NÜKET EROĞLU, GENÇ KALMANIN PÜF NOKTALARINI ANLATTI
“BALIK HER YAŞTA TÜKETİLMELİ”
ŞEHİR HAYATININ VE DOĞANIN DİNAMİKLERİNİ BULUŞTURAN TASARIMLAR
PROF.DR. ERSOY: "OBEZİTEYLE MÜCADELEDE PROFESYONEL DESTEK ŞART"
DEV PROJEYE ÖVGÜ
’SPERM KALİTESİNİ ARTTIRAN BESİNLER’
DİŞSİAD’IN YENİ BAŞKANI ERKAN UÇAR OLDU

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR