Reklam
Trabzonspor'da Saral operasyonu! 
5 yıldan beri trabzonspor a takımında diyetisyen olarak görev yapmakta olan olan Hüseyin Saral'ın görevine son verildi. 
Anasayfa  >   SPOR

13 Eylül 2019 - 21:09:31

Çıktı Al

Yorum (0)

Trabzonspor taraftarının seslenen Saral, 5 yıldan beri Trabzonspor A takımında diyetisyen olarak görev yapmakta olduğunu belirterek "Bu sezon önceki teknik direktörün doktorun ve sağlık kurulu başkanının hiç bir memnuniyetsizlik raporu olmadan dışarıda sahibi olduğum şirkette yanımda çalışan ve altyapıda part-time olarak çalışmasından Emek harcadığın diyetisyen meslektaşım üzerinden bana operasyon yapıldı ve görevim açığa alındı birçok yönetici ile görüştüm hepsi durumdan rahatsız olduklarını dile getirdiler yaşanılan durumla ilgili süreçten mağduriyetimin giderilmesi için yardımcı olmak isteyen herkese farklı sebepler sunulmuştur transfer dönemindeki yoğunluğu fırsat bilip görev ve yetkileri dışında tamamen kendi ego ve çıkarlarıyla hiçbir gerçekliği olmayan raporlar sunan Sözde profesyonellerin yanlış ve etik olmayan tutumuyla yönetimimiz de zor durumda bırakılmıştır. Hatta Sayın başkanımız Mehmet Yiğit Alp kendisiyle birebir görüşmemizde anlattıklarım ile onu aktarılanların çok farklı olduğunu dile getirmiştir."dedi. 

Yaşadığı mağduriyetin giderilmesi sözü verilmesine rağmen hiçbir şeyin yapılmadığının altını çizen Saral açıklamasını şöyle sürdürdü: "Olayı çözüme kavuşturacaklarını söylemiştiler. Ancak Geldiğimiz noktada herhangi bir somut adım atılmamıştır. Görevimi, değerli büyüklerimi Aslan mahcup etmeyecek şekilde yerine getirdiğinden kimsenin şüphesi olmasın. Kariyerime vurulmak istenilen sektenin performansla hiçbir alakası yoktur. Tamamen ikili ilişkilerin önce tutulduğu bir düzende mezun oldugundan beri yanımda çalışan sporcu beslenmesi alanında hiçbir tecrübesi olmayan çalışanım lan ortak çıkarları doğrultusunda hareket ederek arkamdan yapılan gizli toplantılarla geri plana itildim. Allah'a şükürler olsun ki yüz kızartıcı hiçbir davranışım olmamıştır dışında tutulmak istediğim aynı zamanda Kongresi olduğum Canımız kanımız kulübümüz aslında temsil anlamında her yükümlülüğü yerine getirdiğim bir oluşumdur bana yapılan haksızlığı ömrümün sonuna kadar unutmayacağım. Ben ve ailem olarak sonuna kadar yapılan haksızlığın karşısında dik duracağımızı belirtmek isterim. Bu süreçte takdir ve büyük trabzonspor taraftarınındır.Sevgi ve saygılarımla."


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
1. Uluslararası Anadolu Kartalı-2019 Eğitimi faaliyeti Konya’da
Türkiye’nin ev sahipliğini yaptığı 1. Uluslararası Anadolu Kartalı-2019 Eğitimi; 17-28 Haziran tarihleri arasında Konya’daki 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’nda gerçekleştirilecek.
14.06.2019
MEB’den “devamsızlık” affı
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 12. sınıf öğrencilerinin 2018-2019 eğitim öğretim yılındaki devamsızlıklarının affedildiği açıklandı.
14.06.2019
Devlet Bahçeli partililer tarafından Çamlıca gişelerinde karşılandı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP İstanbul İl Teşkilatı mensupları tarafından Çamlıca gişelerinde karşılandı.
14.06.2019
TFF Yönetim Kurulu görev dağılımı yaptı
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun bugün Riva’da yapılan ilk toplantısında görev dağılımı belirlendi.
14.06.2019
Fuat Oktay: “Binali Yıldırım ile medeniyet havzamızın köklü değerleri İstanbul’dan yükselmeye devam edecek”
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Zamanını Aşan Medeniyet: Özbekistan Sergi ve Sempozyumunun açılış programında yaptığı konuşmada, ”23 Haziran’dan sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Binali Yıldırım ile İstanbul’da kültür ve sanatın diriliş dönemini devam ettireceğiz. İnanıyorum ki Binali Yıldırım ile medeniyet havzamızın köklü değerleri İstanbul’dan yükselmeye devam edecektir” dedi.
14.06.2019
Bakan Soylu: “Hangi terör örgütü olursa olsun enselerindeyiz”
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa’daki esnaf ziyareti sırasında gün içerisinde yakalanan DHKP-C’lilerle ilgili açıklamalarda bulunarak, “Bugün yine DHKP-C’nin bir yerini bastık. Gri listedeki bir teröristi 3 teröristle beraber oradaki arkadaşlarımız aldılar. Nerede olursa olsun, hangi terör örgütü olursa olsun enselerindeyiz” dedi.
14.06.2019
İSRAİLLİ BESTECİ YİNON MUALLEM’DEN MALTEPE’DE “BARIŞ” KONSERİ
OZAN ALİ KIZILTUĞ TÜRKÜLERLE ANILDI
ERKEN DOĞAN EDİZ BEBEK KÖR OLMAKTAN LAZER TEDAVİSİYLE KURTULDU
“1. ÜMRANİYE KİTAP FUARI” KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTI
BAKAN ERSOY İL MÜDÜRLERİ KOORDİNASYON TOPLANTISINA KATILDI
KADINLARIN BÜYÜK KORKUSU HAKKINDA EFSANELER VE GERÇEKLER
OZAN ALİ KIZILTUĞ TÜRKÜLERLE ANILDI
(ÖZEL) BAĞCILAR ADSH’DE AYDA 10 BİN DOLGU, 9 BİN PORSELEN DİŞ KAPLAMASI YAPILIYOR
"KARIN AĞRISININ SEBEBİ KANSER OLABİLİR"
“ANADOLU KADINLARI BİR BâCIYâN-I RûM HİKAYESİ” İSTANBUL’DA SAHNELENECEK
(ÖZEL) OMURİLİK FELCİ GEÇİREN TERÖR MAĞDURU ADAM ROBOTİK CİHAZ İLE AYAĞA KALKTI
TATİLLERE REHBER; ALPER TEKBAŞ’IN ‘TATİL TADINDA KALIN’ KİTABI RAFLARDA

EN ÇOK OKUNANLAR