Recep Şef ilgi odağı!
Trabzon'un Ortahisar İlçesinde Uzunsokak üzerinde hizmet veren Kahve Diyarı Cafe&Restorantın Halkla ilişkiler Müdürü Recep Çevik müşterilerin ilgi odağı haline geldi.

04 Eylül 2019 - 21:55:03

Çıktı Al

Yorum (3)

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Kahve Diyarına ilk defa gelen müşterilerin neredeyse hepsi bir sonraki sefere yine Kahve Diyarını tercih ediyor. Müşterilerin istek ve taleplerini hızlı şekilde yerine getiren Halkla İlişkiler Müdürü Recep Çevik kurduğu ikili diyaloglar ile âdeta müşterileri bağlıyor. Bu ilgi ve alakadan memnun kalan müşteriler bir sonraki sefere yine aynı yere geliyorlar. Recep Şef diye ünlenen Recep Çevik son zamanlarda Trabzon'da hizmet sektöründe aranıp da bulunamayan özelliklere sahip. Bizlerde kendisine işini severek ve özveriyle yaptığı için teşekkür ediyoruz. 

HABERİN VİDEOSUYORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 3 Yorum )
Ayhan
1 Ay önce
Başarılarının devamını diliyorum
Çisem
1 Ay önce
Bazı mekanların yoğunluğu ve mekanların başarısı çalışanlarının müşterilerle olan ilişkilerine bağlıdır. Recep Abi olduğu sürece Kahve Diyarı bu potansiyel yoğunluğu çok daha uzun süreler muhakkak ki devam ettirecektir.
Fatma
1 Ay önce
Recep abi gerçekten mekanın abisi ,bilmeden istemeden abimiz oldu,mekanda haliyle evimiz.Mekan sahibi çok şanslı bana göre Trabzon'da 3kisiler ,birde Sakli Kasıkta Miray diye genç bir arkadaş var ,müşteri ilişkileri çok iyi tebrik ediyorum.
BENZER HABERLER
Trabzon’da asayiş
Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri düzenlediği operasyonda 375 paket kaçak sigara ve 34 şişe içki ele geçirdi. Düzenlenen fuhuş operasyonunda 2 otel görevlisi ve 7 kadın yakalanırken, FETÖ’den de 2 kişi gözaltına alındı.
27.06.2019
Şehit polis memuru Mustafa Kartal için mevlit okutuldu
Fatih’te görevi sırasında geçirdiği trafik kazasında şehit olan Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Mustafa Kartal için, Kartal Soğanlık’ta yaşadığı evin önünde mevlit okutuldu.
29.05.2019
UBER mağdurları: “Bizler hayata tutunmakta zorluk çekiyoruz, düşmek üzereyiz”
UBER’in Türkiye’deki faaliyetlerine son vermesinin ardından milyarlarca lira borçla baş başa kalan mağdurlar, aldığı aracın borcunu ödemeyince intihar eden sürücülerden Ulaş Önder için gıyabi cenaze namazı kılarak siyah çelenk bıraktı. Grup, “Kardeşimiz borçları yüzünden intihar etti. Bizler hayata tutunmakta zorluk çekiyoruz, düşmek üzereyiz” dedi.
26.08.2019
Vali Çeber Ayder’deki kentsel dönüşüm için tarih verdi
Rize Valisi Kemal Çeber, dünyaca ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası’nda yapılacak olan kentsel dönüşüm çalışmaları ile ilgili henüz alanda bir çalışma olmasa da bürokrasi alanında işin sonuna gelindiğini söyledi.
01.10.2019
İstanbul’da elektronik sigara operasyonu
İstanbul’da, yasadışı elektronik sigara ticaretine yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda kaçak sigara ve bu sigaralara ait binlerce yedek parça ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.
07.10.2019
Deterjan imalathanesi görünümlü depoya sahte içki operasyonu
Bağcılar’da ‘deterjan ve kolonya imalathanesi’ görünümlü bir depoya düzenlenen operasyonda, 5 bin litre metil alkol ile alkol yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. 1 kişi gözaltına alındı.
10.10.2019
TÜRK-ERMENİ İLİŞKİLERİ ULUSLARARASI SEMPOZYUMDA ELE ALINACAK
“TÜRKİYE’NİN YÜZDE 80’İ BEL AĞRISI ÇEKİYOR”
’50 YIL’ KİTABININ 76 YIL SONRA TIPKIBASIMI ÇIKARILDI
GEBELİKTE KUYRUK SOKUMU AĞRISINA DİKKAT
MEME KANSERİ FARKINDALIĞI İÇİN ‘KONTROLÜ EL’DEN BIRAKMA’ DİYECEKLER
SERENAD BAĞCAN ANKARALI DİNLEYİCİSİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR
GENCO ERKAL “MERHABA” OYUNUYLA İKÜ’DE
HAREKAT BÖLGESİNDEKİ SAĞLIK PERSONELİ VE TEÇHİZAT YETERLİ
DÜNYADA 37 SANİYEDE BİR KİŞİ TROMBOZ’DAN ÖLÜYOR
13. BEYOĞLU SAHAF FESTİVALİ’NİN KAPANIŞI YAPILDI
ÇOCUKLAR NEDEN YALAN SÖYLER
PROF. DR. KONUKSEVEN: “DUYMANIZI SAĞLAYAN ODYOLOGLARI DUYUN”

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR