CUMHURBAŞKANIMIZ PROJEYİ ÖZEL OLARAK TAKİP EDİYOR
Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Cumhurbaşkanı kararıyla Arsin Yatırım Adası Endüstri Bölgesinin Resmi Gazetede ilan edilmesinden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

24 Agustos 2019 - 11:58:22

Çıktı Al

Yorum (0)

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Arsin Yatırım Adası için teşekkür eden Gürsoy:

CUMHURBAŞKANIMIZ PROJEYİ
ÖZEL OLARAK TAKİP EDİYOR

Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Cumhurbaşkanı kararıyla Arsin Yatırım Adası Endüstri Bölgesinin Resmi Gazetede ilan edilmesinden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trabzon’daki toplu açılış töreni öncesinde Resmi Gazetede yayınlanan bu karar Arsin ve Trabzon’da memnuniyetle karşılandı. Yatırım Adasının Arsin, Trabzon ve Doğu Karadeniz Bölgesi için tarihi bir proje olduğunu ifade eden Başkan Gürsoy, “İlçemizin, şehrimizin ve bölgemizin kalkınması noktasında Arsin Yatırım Adası büyük bir önem arz ediyor. Yatırımın yapılacağı alanın Resmi Gazetede ilan edilmesi de bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Projenin ihaleye çıkış tarihi de 17 Eylül olarak belirlenmiştir. Süreç duraksamadan ve dikkatli bir şekilde ilerliyor” dedi. 

MEGA PROJE ARSİN’E HAYIRLI OLSUN
Yaklaşık 4 Milyar TL maliyet öngörülen projenin 277 hektarlık alanda yapılmasının planlandığını ifade eden Başkan Gürsoy, “En başından beri bu önemli ve mega projenin takipçisiydik ve gelinen noktada Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a projeye verdikleri önem ve özel destekleri için teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın yanı sıra şehrimizin evladı olan kıymetli bakanlarımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Sayın Berat Albayrak’a, Sayın Mustafa Varank’a, Sayın Cahit Turhan’a, Milletvekillerimiz Muhammet Balta’ya, Adnan Günnar’a, Bahar Ayvazoğlu’na, Salih Cora’ya, AK Parti Trabzon İl Başkanımız Haydar Revi’ye, TTSO Yönetim Kurulu Başkanımız Suat Hacısalihoğlu’na ve emeği geçen her siyasetçi ve bürokratımıza Arsin halkı adına şükranlarımı sunuyorum. Projenin ilçemize, şehrimize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Fatih’te bir kişiyi silahla yaralayıp aracını gasp eden şahıslar yakalandı
Fatih’te bir kişiyi silahla yaralayıp, telefonunu ve aracını gasp edip, karşılığında 20 bin TL isteyen şahıslar yakalandı. Gözaltına alınan 3 şahıstan biri serbest bırakılırken, diğer 2’si tutuklandı.
23.08.2019
Başkent’te besi çiftliğinde yangın
Ankara’nın Sincan ilçesinde bir besi çiftliğinde çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. Çiftlikte büyük hasar meydana geldi.
25.07.2019
TDV, Moro halkını ilk özgür Kurban Bayramı’nda yalnız bırakmadı
"Uzak Doğu’nun Filistin"i olarak tanımlanan Bangsamoro’da bir asra yakın süredir verilen özgürlük mücadelesi sonrası kazanılan özerkliğin ardından ilk Kurban Bayramı kutlanıyor.
13.08.2019
Kariyer Fuarı Yoğun İlgi Gördü
Trabzon’da Akyazı’da bulunan Şenol Güneş Spor Kompleksi’nde düzenlenen Karadeniz Kariyer Fuarı’na katılmak için gelen üniversite öğrencileri stada girebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.
11.03.2019
Musa Eroğlu Büyükçekmece’de türküleriyle kulakların pasını sildi
Ünlü Halk Ozanı Musa Eroğlu, 20’inci Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde türküleriyle Büyükçekmecelilerin kulaklarının pasını sildi.
03.08.2019
(Özel) Kadıköy’de otomobilin kaldırıma daldığı kaza kamerada
Kadıköy Cemil Topuzlu Caddesi’nde orta şeritten sola dönmek isteyen bir otobüs, sol şeritteki otomobille burun buruna geldi. Otobüsle çarpışmamak için sürücüsünün manevra yaptığı otomobil, karşıdaki kaldırıma daldı. Olay sırasında kaldırımda kimsenin olmaması faciayı önledi. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
16.09.2019
ÇENE ŞEKİLLENDİRMEDE ‘DİAMOND LİFT’ YÖNTEMİ
ŞAPKAYI, KIRMIZI PERDEYLE BULUŞTURAN DT ŞAPKA ATÖLYESİ
"ENERJİ İÇECEKLERİNDEKİ TAURİN, KAFEİN İLE BİRLEŞTİĞİNDE KANSERE SEBEP OLABİLİR"
KULAK ÇINLAMASINDA KİŞİYE ÖZEL TEDAVİ
KORKU, KAYGI, BASKI VE STRES KEKEMELİĞİ TETİKLİYOR
UZMAN DİYETİSYEN ELİF DEMİRCAN, ALZHEİMER’DAN KORUNMA YÖNTEMLERİNİ ANLATTI
(ÖZEL) TEL AVİV’DE YAZILAN OYUNU KOSOVALI YÖNETMEN ANKARA’DA SAHNELEYECEK
DEVLET OPERA VE BALESİ 2019-2020 SEZONUNU TANITTI
LİV HOSPİTAL, ‘2. CERRAHİ HEMŞİRELİĞİ ANKARA SEMPOZYUMU’NU GERÇEKLEŞTİRDİ
MLP CARE HASTA BAKIM HİZMETLERİ DİREKTÖRÜ GÜMÜŞ: "YAPAY ZEKAYLA ENTEGRE BİR DİJİTAL HEMŞİRELİK SÜRECİ GELİYOR”
ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “ÇOCUKLAR İÇİN DEDE KORKUT”
ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ BAŞKANLIĞINDA ŞEREF ÜYESİ SEÇİMİ

EN ÇOK OKUNANLAR