Reklam
İngiltere’nin yeni Başbakanı Johnson'dan gevşek davranışlar!
İngiltere’nin yeni Başbakanı Boris Johnson resmi temaslarındaki rahatlığı ile dikkat çekti. Almanya’da resmi törende elleri arkada dolaşan Jonhson, Fransa’da Elysee Sarayı'nda ayağını sehpaya koydu.

23 Agustos 2019 - 00:02:46

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

İngiltere’nin yeni Başbakanı Boris Johnson Almanya ve Fransa temaslarındaki rahat hareketleri ile dikkat çekti. Başbakan seçildikten sonraki ilk resmi yurt dışı temasları için önce Almanya’ya giden Johnson burada Almanya Başbakanı Merkel ile katıldığı resmi törende elleri arkada yürüdü. Bugün ise Fransa temasları için başkent Paris’teki Elysee Sarayı'nda Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile bir araya gelen Johnson ayaklarını bir anlığına sehpaya uzatıp geri çekti. O anlar ise kameralar tarafından kaydedildi. 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Türk Kültürünün Rumeli’deki izleri sürülecek
Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Türk Tarih Kurumu tarafından 27-29 Eylül 2019 tarihleri arasında Kosova ve Kuzey Makedonya’da “Anadolu Kültür ve Tarihinde Rumeli’nin Yeri” konulu kültür programı düzenlenecek.
26.09.2019
İstanbul’da korkutan deprem
İstanbul’da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki deprem vatandaşlarda paniğe neden oldu. Vatandaşlar deprem nedeniyle kendilerini sokaklara attı.
26.09.2019
Beşiktaş Yönetimi olağanüstü kongre kararı aldı
Beşiktaş’ta gerçekleşen olağanüstü yönetim kurulu toplantısından olağanüstü seçimli genel kurul kararı çıktı. Başkan Fikret Orman’ın yeniden aday olması gündemde.
26.09.2019
Kokusuz siyah sarımsak, arı zehri, keçi sütü bazılı bebek maması görücüye çıktı
Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı Exponatura 19, 29 Eylül tarihlerine kadar Yeşilköy Fuar Merkezi’nde 10’uncu kez kapılarını açtı.
26.09.2019
Ankara Kalkınma Ajansı Sosyal Girişimcilik Ekosistemini bir araya getirdi
Ankara Kalkınma Ajansının 2019 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında ilan edilen Sosyal Girişimcilik ve Sosyal Yenilikçilik Mali Destek Programı’nın bilgilendirme ve tanıtım toplantısı, sosyal girişimcileri ve sosyal fayda odaklı çalışan kuruluşları bir araya getirdi. ODTÜ Teknokent CoZone’da gerçekleştirilen etkinliğe başta kamu kurumları, sivil toplum ve sosyal girişimler olmak üzere özel sektör ve akademiden çok sayıda temsilci katılım sağladı.
26.09.2019
Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) 32 yaşında
Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü Sadık Piyade, 83 bin 258 bağışçıya ulaştıklarını belirterek, elde edilen gelirlerin yüzde 80’inin projelere ve yatırımlara aktarıldığını söyledi.
26.09.2019
İSRAİLLİ BESTECİ YİNON MUALLEM’DEN MALTEPE’DE “BARIŞ” KONSERİ
OZAN ALİ KIZILTUĞ TÜRKÜLERLE ANILDI
ERKEN DOĞAN EDİZ BEBEK KÖR OLMAKTAN LAZER TEDAVİSİYLE KURTULDU
“1. ÜMRANİYE KİTAP FUARI” KAPILARINI ZİYARETÇİLERE AÇTI
BAKAN ERSOY İL MÜDÜRLERİ KOORDİNASYON TOPLANTISINA KATILDI
KADINLARIN BÜYÜK KORKUSU HAKKINDA EFSANELER VE GERÇEKLER
OZAN ALİ KIZILTUĞ TÜRKÜLERLE ANILDI
(ÖZEL) BAĞCILAR ADSH’DE AYDA 10 BİN DOLGU, 9 BİN PORSELEN DİŞ KAPLAMASI YAPILIYOR
"KARIN AĞRISININ SEBEBİ KANSER OLABİLİR"
“ANADOLU KADINLARI BİR BâCIYâN-I RûM HİKAYESİ” İSTANBUL’DA SAHNELENECEK
(ÖZEL) OMURİLİK FELCİ GEÇİREN TERÖR MAĞDURU ADAM ROBOTİK CİHAZ İLE AYAĞA KALKTI
TATİLLERE REHBER; ALPER TEKBAŞ’IN ‘TATİL TADINDA KALIN’ KİTABI RAFLARDA

EN ÇOK OKUNANLAR