Western Digital, WD Black serisini tanıttı
Western Digital, oyun depolama alanlarını maksimum düzeye çıkarmadan daha fazla oyun alanını mümkün kılmak için PC ve konsol oyuncularına yönelik harici depolama çözümleri portföyü WD Black serisini tanıttı.

22 Agustos 2019 - 12:45:14

Çıktı Al

Yorum (0)

Western Digital, oyun depolama alanlarını maksimum düzeye çıkarmadan daha fazla oyun alanını mümkün kılmak için PC ve konsol oyuncularına yönelik harici depolama çözümleri portföyü WD Black serisini tanıttı.
Western Digital, günümüzde yeni ilgi çekici deneyimlere erişim sağlamak ve oyun depolama alanlarını maksimum düzeye çıkarmadan daha fazla oyun alanını mümkün kılmak için PC ve konsol oyuncularına yönelik harici depolama çözümleri portföyü WD Black serisini tanıttı. Çözümlerin, sektörde ilk olarak bir oyun sürücüsünde Super Speed USB (20 Gb/s), USB 3.2 gen 2x2 bağlantı noktası içerdiği bildirildi.
Piyasada bulunan WD_Black SN750 NVMe’nin, depolama zorluklarını gidermek için düşünceli bir şekilde tasarlandığı ve amaçlandığı aktarıldı. PC ve konsol oyuncularının oyunlarını sınırsız oynamalarına yardımcı olmak için performans, kapasite ve güvenilirlik sağlıyor. Arttırılmış yükleme ekranı hızları sunan WD_Black SSD’ler sayesinde oyuncuların, galibiyeti yaşayacakları vurgulandı.
Oyunculardan mevcut performans ve kapasite sınırlamalarının oyun tecrübelerinin kalitesini nasıl etkilediğini sürekli duyduklarını belirten Western Digital Ürün Yönetimi, İçerik Çözümleri Direktörü Susan Park, ’’Yüksek bir performans arayışı içinde olan bir oyuncu ister yıllardır oynuyor olsun, ister yeni başlamış olsun, biz bu çözümlerle onların en yeni sürümlere yer açmasına yardımcı oluyoruz. WD_Black portföyümüze yapılan en son ilavelerle, sıradan oyuncudan popüler oyuncuya kadar herkesin ürünlerimize erişmesini sağlıyoruz’’ dedi.
Ürünlerin özellikleri
Yeni portföyün içinde bulunan ürünlerin özellikleri şöyle açıklandı:
“WD_Black P10 Oyun Sürücüsü: T 5TB2’ye kadar HDD - 125’e kadar oyunu tutar. 3.2 USB 3.2 Gen 1 portlu taşınabilir form faktörü ve konsol veya PC oyun deneyimini optimize etmek için yüksek performans sunuyor. WD_Black P50 Oyun Sürücüsü: Sektörde 1980 MB/s’ye kadar hıza sahip bir oyun sürücüsü için önce USB 3.2 gen 2x2 bağlantı noktasına sahip SSD. Eski ve değerli oyunları korumak ve yenilerini kurmak için 2 TB2’ye kadar ek depolama.
WD_Black D10 Oyun Sürücüsü: HDD 8 TB2 kapasiteye kadar yükseltilebilir ve 200 oyuna kadar hafızada tutar. Etkin soğutma teknolojisi ile 7200 RPM’de 250 MB/s’a varan hız. Xbox One için WD_Black D10 Oyun Sürücüsü: HDD, bir Xbox One oyun koleksiyonunu kaydetmek ve büyütmek için 12 TB2’ye kadar yükseltilebilir ve 300 oyuna kadar hafızada tutar. Etkin soğutma teknolojisi ile 7200 RPM’de 250 MB/s’a varan hız. Xbox One için WD_Black P10 Oyun Sürücüsü: HDD 5 TB2 kapasiteye kadar yükseltilebilir ve 125 oyuna kadar hafızada tutar. Xbox One oyun deneyimini optimize etmeye yardımcı olan yüksek performanslı’’.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Sağlık hizmetlerinde daha güvenli bir IoT için alınması gereken önlemler
HPE Aruba Ülke Müdürü Ersin Uyar; tehditleri en aza indirgemek için yapılması gerekenleri açıkladı.
28.05.2019
Çinli telefon markası Türkiye pazarı için yeni serisini tanıttı
Çin merkezli teknoloji markası, Türkiye pazarına da sürmek için yeni Reno serisini tanıttı.
03.05.2019
Yapay zeka yeni ilaç keşfedecek
Yapay zekâ, sağlık alanındaki çalışmalarıyla geleceğe yön verecek. Kronik böbrek hastalığı ve idiyopatik pulmoner fibrozis hastalıklarına karşı potansiyel yeni ilaçlar keşfetmek için makine öğrenme ve yapay zekânın gücünden yararlanacak.
14.05.2019
Güç kaynaklarında akü sorunu
Evren Yurttaş, “Tüm elektrik-elektronik sistemler gibi akülerde voltaj dalgalanmalarından etkilenerek ömürleri azaldığı için, aşırı gerilim sönümleyiciler veya yaygın ismiyle Trimbox yeni nesil parafudrları kullanarak, akülerin gerçek ömründe kullanılması sağlanıp çok ciddi tasarruf edilebilmektedir" dedi.
06.05.2019
Ofis dışı çalışanlara uyarı
Dış mekanda çalışanlara siber tehlike yönünde uyarı geldi.
24.04.2019
Teknosa’dan bayrama özel kampanya
Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla bayram sevincini arttıracak özel bir kampanya hazırlayan Teknosa, 24-27 Mayıs tarihleri arasında geçerli Tupturuncu kampanyası ile teknoloji ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.
24.05.2019
ÇENE ŞEKİLLENDİRMEDE ‘DİAMOND LİFT’ YÖNTEMİ
ŞAPKAYI, KIRMIZI PERDEYLE BULUŞTURAN DT ŞAPKA ATÖLYESİ
"ENERJİ İÇECEKLERİNDEKİ TAURİN, KAFEİN İLE BİRLEŞTİĞİNDE KANSERE SEBEP OLABİLİR"
KULAK ÇINLAMASINDA KİŞİYE ÖZEL TEDAVİ
KORKU, KAYGI, BASKI VE STRES KEKEMELİĞİ TETİKLİYOR
UZMAN DİYETİSYEN ELİF DEMİRCAN, ALZHEİMER’DAN KORUNMA YÖNTEMLERİNİ ANLATTI
(ÖZEL) TEL AVİV’DE YAZILAN OYUNU KOSOVALI YÖNETMEN ANKARA’DA SAHNELEYECEK
DEVLET OPERA VE BALESİ 2019-2020 SEZONUNU TANITTI
LİV HOSPİTAL, ‘2. CERRAHİ HEMŞİRELİĞİ ANKARA SEMPOZYUMU’NU GERÇEKLEŞTİRDİ
MLP CARE HASTA BAKIM HİZMETLERİ DİREKTÖRÜ GÜMÜŞ: "YAPAY ZEKAYLA ENTEGRE BİR DİJİTAL HEMŞİRELİK SÜRECİ GELİYOR”
ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN “ÇOCUKLAR İÇİN DEDE KORKUT”
ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ BAŞKANLIĞINDA ŞEREF ÜYESİ SEÇİMİ

EN ÇOK OKUNANLAR